Tvorba webových stránok

Nemáte doposiaľ webovú stránku, alebo nie ste spokojný s tou, ktorú máte? Nechajte si od nás vytvoriť modernú a fungujúcu stránku a začnite využívať potenciál internetu.

Prečo potrebujete dobré stránky?

Dobré webové stránky dokážu získať návštevníkov aj bez platenej reklamy. Sú dôveryhodnejšie, presvedčivejšie a majú dlhšiu životnosť. Vieme, ako dobré stránky vytvoriť a radi vám to dokážeme.

Optimalizované pre vyhľadávače

Byť na popredných miestach vo vyhľadávačoch znamená získať reklamu zadarmo. Aby sme túto formu reklamy využili, všetky stránky vytvárame podľa najnovších SEO trendov. Bez príplatkov.

Stránky pre širokú verejnosť

Webové stránky vytvárame pre širokú verejnosť. Intuitívne. Jednoducho použiteľné. Maximálne kompatibilné a optimalizované pre úspech vašej spoločnosti či projektu.

10-ročné skúsenosti

Pri tvorbe stránok čerpáme z bohatých skúseností, naše stránky sú tak popredu nielen po grafickej, ale aj technickej a obchodnej stránke.

Webové stránky so zárukou

Technológie pri tvorbe webu sa hýbu stále rýchlejšie. Preto sa môže stať, že Vaša stránka po roku zostárne. Na vytvorené stránky preto poskytujeme ročnú záruku, a po uplynutí tejto doby ponúkame zvýhodnenú cenovú ponuku na upgrade vašej webstránky.

Webové stránky, eshopy a portály

Okrem webových stránok si poradíme aj s internetovými portálmi, eshopmi a redakčnými systémami. Samozejmostou je prispôsobenie všetkých systémov internetovej aplikácie vašim požiadavkam tak, aby vaša webstránka robila radosť nielen vám, ale i vašim zákazníkom.

Cena Tvorby webstránky od 100 €
Objednať